تاتی جون

ساخت وبلاگ

سلام دوستان.

شاید خیلی هاتون کامنتها رو دیده باشین. عزیزی به نام «تاتی جون» برام کامنت گذاشته بودکه بچه مریض داره. من با ایشون تماس گرفتم.

ایشون یه خانم متولد 67 هستند که دو تا پسر دارند. سه ساله و چهار پنج ماهه. عزیز سه ساله شون ظاهرا زمان تولد دیر سزارین شده و اکسیژن به مغزشون نرسیده. الان در حرکت و تکلم کمی مشکل دارند. در این جریان یکی از پاها هم کوتاهتر از اون یکی شده که باید عمل بشه. البته ایشون از پارسال نامه دکتر رو گرفته اند ولی بیمارستان دولتی هنوز وقت نداده اند بهشون برای عمل.

بابت کاردرمانی هم الان هفته ای دو بار بچه رو می برند که گفته اند باید سه بار ببرند. هر بار هم بیست و یک هزار تومن.

ایشون در روستای منارویه شهرستان فیروز آباد شیراز در خونه مادرشوهرشون زندگی می کنند. شکر خدا اجاره خونه نمیدن ولی خب با حقوق کارگری شوهرشون زندگی خیلی سخته. چون علاوه بر مخارج بیماری پسر اولش، پسر دوم هم به شیر ایشون حساسیت داره و باید شیرخشک بخوره. قیمت شیرخشک هم کم نیست. ایشون حتی النگوش رو هم فروخته. خونه شون هم هیچ امکاناتی نداره و حتی در حموم با پرده از بقیه خونه جدا میشه.

من اول فکر کردم این روستا باید صنایع دستی ، چیزی داشته باشه. که بتونیم اونا رو بخریم و اینجوری کمک خرجشون باشیم.ولی عملا اونجا به جز گلیم و فرش چیزی نداره و مادر دو تا پسر با این سن و سال کم و این مشکلات قادر نیست چیزی برای فروش درست کنه.

حالا از عزیزانی که مثلا در شیراز هستند و می تونند مثلا تسهیلاتی در انجام عمل پای این ستاره دریایی  عزیز ایجاد کنند و یا شما عزیزانی که شیراز نیستین ولی می تونین کمکی به خرید شیرخشک و بقیه مخارج این خانم بکنین، بسم الله بگیم:

شماره کارت به نام پرهام صفری:

3551    3691    6315    5894

یا حق

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 14 ارديبهشت 1397 ساعت: 21:21